FORMA

Miedzynarodowy festiwal teatru formy

PREZYDENT KRAKOWA PROF. JACEK MAJCHROWSKI ZAPRASZA

Aktualności

NABÓR WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKCIE MATERIA PRIMA. 3. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRU FORMY. BIEGUNY KULTURY

Dodano: wtorek, 04 grudzień 2014


NABÓR WOLONTARIUSZY DO WSPÓŁPRACY PRZY PROJEKCIE MATERIA PRIMA. 3. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TEATRU FORMY. BIEGUNY KULTURY

Zapraszamy wszystkich chętnych Teatromanów do zgłaszania się do pracy w charakterze Wolontariuszy przy organizacji i obsłudze projektu Materia Prima. 3. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy. Bieguny Kultury organizowanym w dniach 21-28.02.2015r.

Nie będą to praktyki z robienia kawy! Liczymy na sumienne, posiadające zdolności samoorganizacji osoby, którym przyjdzie stanąć na odpowiedzialnych stanowiskach, m.in.: Pilota Zagranicznej Grupy Artystycznej, Opiekuna Miejsca Festiwalowego... Jeżeli chcecie stworzyć z nami festiwal teatralny na najwyższym poziomie, pomóc Nam przy organizacji tegorocznej jego edycji, poświęcić swój czas, wykorzystać swoje umiejętności językowe i organizacyjne na rzecz festiwalu oraz sprawdzić się w nowych, odpowiedzialnych rolach –piszcie do nas na adres mailowy:

j.jakubowska@groteska.pl

tytuł wiadomości: Wolontariat – Materia Prima

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy Międzynarodowym Festiwalu

- obcowanie z niezwykłymi gośćmi ze świata Teatru Formy i nie tylko: Artyści, Krytycy teatralni,  Historycy sztuki

- nieodpłatne obejrzenie zagranicznych spektakli pojawiających się po raz pierwszy w Polsce
- możliwość zdobycia referencji, które mogą przydać się do CV
- możliwość odbycia praktyk studenckich

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety, która pomoże nam wybrać najlepszych i przydzielić do odpowiednich stanowisk.

Zapraszamy!powrót »

 
Organizator:
Teatr Groteska, ul. Skarbowa 2, Kraków